МОЈА
ПАМУЧНА
ДВОСЛОЈНА

БАНДАНА

Модерна & Мултифункционална

100% Cotton

100% Памук

Направена од 100% сертифициран чешлан памук

Comfortable

Удобна

Долгото памучно влакно
придонесува за удобноста и комфорноста на производот

Durable

Долготрајна

Долгото памучно влакно го заштитува производот од пилинг ефектот

Double-layer

Двослојна

Изработена од два слоја на високо квалитетен памучен материјал, кој придонесува за поголема заштита

ЗА МОЈАТА БАНДАНА

Мултифункционална памучна двослојна бандана во повеќе бои, со ластици за поддршка, која може да се користи на четири начини и тоа: за покривање на устата и носот, како капа, стегач или шал

ЗА ВОЗРАСНИ

ДВОСЛОЈНА БАНДАНА ЗА ВОЗРАСНИ

350ден

Black
Blue
Grey
Red
Избриши
Шифра N/A Категорија Тагови: , , , ,

Дополнителни информации

Боја

Црна, сина, сива, црвена

ЗА ДЕЦА

ДВОСЛОЈНА БАНДАНА ЗА ДЕЦА

350ден

Black
Blue
Grey
Red
Избриши
Шифра N/A Категорија Тагови: , , , ,

Дополнителни информации

Боја

Црна, сина, сива, црвена

ЈА САКАМ МОЈАТА БАНДАНА

Банданава е топ, се чувствуваш удобно кога ја носиш. Ластициве за на уши се полн погодок, и многу е елегантна.
Ристе & Tара
Скопје
Ууууу многу добра, со мое лого. Види види на сликата, елеганција.
Христијан "ПАЈАК"
Музичар
Светска класа, многу квалитетна. Драго ни е што македонски производ се носи и тука во Швајцарија.
Горан & Петринка
Швајцарија

ДА БИДЕМЕ МОДЕРНИ, ЗАШТИТЕНИ И ЗАТОПЛЕНИ

Мултифункционалната, двослојна бандана направена од 100% сертифициран памук, ви помага да бидете стоплени, заштитени и во тренд. Вашиот изглед, нема втора шанса за прв впечаток.

ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК ЗА ВАШИТЕ НАЈМИЛИ

Во зимата, најдобар подарок е оној кој ви дава топлина, заштита и стил.

Нашата Дистрибутивна Мржа

За Нас

Фирмата АСМ ДООЕЛ е основна во 1999 година, со главна дејност за производство и услуги во текстилната индустрија. Веќе 20 години нашата компанија преставува платформа за конструкција и производство на високо квалитетни текстилни производи за германскиот пазар.

Како копманија се гордееме со нашите вработени, високиот квалитет на производство , современите процеси на работа, како и воведувањето на најновите технологии за дигитализација и автоматизација на сите процеси.

Нашата компанија е главна платформа на која тимот на “Moja Бандана” ја произведува памучната двослојна бандана.

БРОШУРА

Превземете ја брошурата за да дознаете повеќе за двослојната памучна бандана

ПОВРЗИ СЕ

ДООЕЛ АСМ
15-ти Корпус бр.13
Охрид, С. Македонија
+389 46 520 416
info@mojabandana.mk

САКАМ ДА ПРАШАМ ЗА МОЈАТА БАНДАНА?

LET’S WORK TOGETHER

Let’s find out how to work together and create something meaningful or valuable

mk_MKMacedonian
0
Твојата Кошничка